• Ново
Спортски Градник - Женски Беспрекорен Вкрстен Спортски Градник, Црна, Големина: Средна, Софра
zoom_in

Спортски Градник - Женски Беспрекорен Вкрстен Спортски Градник, Црна, Големина: Средна, Софра

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Бидете активни со нашиот спортски градник. Неговата мека конструкција се чувствува ултра мазна и удобна. Дизајниран за целодневна удобност. Ова е совршен спортски градник со големо влијание. Подобрете ги вашите перформанси. Чувајте се ладни и удобни, за да можете да работите подобро, подолго, додека управувате со нивото на изведба. Фитил за влага за да бидете суви, ладни и да спречите мирис. Ова е еден спортски градник кој им дава убава форма на градите и не ги стиска. Овој црн спортски градник може да се носи за време на секоја физичка активност како трчање или кога вежбате во теретана. Софра. Удобен спортски градник за истегнување идеален за лесна активност. Ултра мазна и издржлива конструкција. Крст назад дизајн. Изграден за целодневна удобност. Моделот е 5 7 со 34-25-36 мерење. Таа носи мала ГОЛЕМИНА ВО САД. 50% најлон 45% полиестер 5% спандекс.Машина За Перење Ладно. Софра, Жени, Женски.

Им се допаѓа и на купувачите..