• Ново
30 W 14 H половина врв на врвот на левиот терен: Функционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим
zoom_in

30 W 14 H половина врв на врвот на левиот терен: Функционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим

DEN 376.16

Износ
check Во продавницата.

PVC Gable Vents не само што додаваат функционалност во вашиот дом, дозволувајќи им на протокот на воздух, тие додаваат клучна архитектонска карактеристика. ПВЦ материјалот е долготраен, издржлив и отпорен на временски услови. Достапно во плетеница со сопствени големини и форми. Прескокнете ги неволјите на традиционалните материјали што ги лупи, пукаат и искривуваат со текот на времето; и изберете PVC Gable Vents. Нема да изгние, искриви или кора и е отпорна на вода и инсекти. Повеќе големини и стилови на располагање за да одговараат на секоја потреба од проектот. Трајно и долготрајно со минимално одржување. Секое вложување на Гејбл е рачно изработен со квалитетен ПВЦ материјал. Иста силна конструкција и супериорен проток на воздух како отвори за дрво. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Им се допаѓа и на купувачите..