• Ново
Адесо САЈБЕРТРАК Х САЈБЕРТРАК Х УСБ 2. Веб камера Со Вграден Микрофон
zoom_in

Адесо САЈБЕРТРАК Х САЈБЕРТРАК Х УСБ 2. Веб камера Со Вграден Микрофон

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Adesso Cybertrack H4 Cybertrack H4 USB 2.0 Веб Камера Со Вграден Микрофон 1080p Висока Резолуција На Видео-Сајбертракот H4 овозможува вашата публика да се чувствува како да е во собата со ВАС Со 1080p вистинска резолуција на видео со Висока Дефиниција. Видео Конференции-Компатибилни со популарни апликации за веб-конференции како Зум, Скајп, Вебекс, Гото Состанок и многу повеќе. Без разлика дали разговарате со најблиските или работите на видео повик. Со сите овие одлични карактеристики, можете лесно да ги снимате и пренесувате вашите видеа на сите!. 2.1 Мегапикселен Cmos Сензор Со Максимална резолуција - оваа веб камера се одликува со вистински сензор за слика од 2.1 M CMOS кој обезбедува јасна, шарена и јасна HD квалитетна видео и слика со максимална резолуција. Вграден Микрофон-вградениот микрофон ви обезбедува извонредна јасност, за да се осигурате дека секој разговор се слуша без проблеми со слушалките.

Им се допаѓа и на купувачите..