• Ново
Царски Рез Кралот Арт Деко Мода Транспарентно Стакло Виси Вазни Декорација Шише
zoom_in

Царски Рез Кралот Арт Деко Мода Транспарентно Стакло Виси Вазни Декорација Шише

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Големина : држачот За Рамка За железна слика е 25х17см/9, 8х6, 7 инчи (Lx W). Вазна е 10см/3,9 инчи висина. Разгледницата е 14, 6х9, 8см/5, 7х3, 8 инчи (Lx W)Класификација : Керамички Цвет Вазна Функција : - Погоден за дома, канцеларија, кафуле употреба.- Одлична декорација за соба на разни луѓе.- Едноставен, но елегантен дизајн го прави повеќе шик и уникатен.- Со цветна вазна на неа, можете да имате цветен аранжман.- Изработен од врвен материјал, издржлива и долготрајна употреба.Материјал : керамичка вазна,метален клип,пластична лажна фабрика,Количина На Пакет од железна решетка : 1 x фото рамка,1 x керамичка вазна,1 x пластична лажна фабрика,1 x декоративна Картичка, 2 x метален клиповој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Царски Рез Кралот Арт Деко Мода Транспарентен Стакло Виси Вазни Декорација Шише.

Им се допаѓа и на купувачите..