• Ново
В. Перкинс Огниште Земја Пепел Вакуум
zoom_in

В. Перкинс Огниште Земја Пепел Вакуум

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Коперфилд; А. В. Перкинс Огниште Земја Пепел Вакуум; 60179 Ова е економичен хепа филтриран вац за чистење околу шпорет на дрва или пелети и камин. Иако не е дизајниран за топла пепел, вакуумот е дизајниран да спречи жешки остатоци да стигнат до филтерот и дополнително имаше двојно изолирано дно.

Им се допаѓа и на купувачите..