• Ново
Бел Зајак Крем Бонбони. Овие доаѓаат во торба од 6. оз
zoom_in

Бел Зајак Крем Бонбони. Овие доаѓаат во торба од 6. оз

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Кремастите Бонбони ОД БЕЛ ЗАЈАК се познати по својот уникатен млечен вкус, кремаста текстура и иконско пакување. Популарен е Во Азиската кујна, предизвикува носталгија и може да се користи како подарок или колекционерски предмет. Тоа е индивидуално завиткано за погодност. Бел Зајак Крем Бонбони : Крем бонбони. Потекло : Народна Република Кина. Богата чоколадо крем бонбони со вкус на ванила. Ориз завиткување околу секое парче. Поединечно спакувани парчиња. Мека, леплива и џвакачка. Може да се користи за полнење чинија со бонбони. Идеален за поминување со пријателите или уживање сами.

Им се допаѓа и на купувачите..