• Ново
Вашата Зона Растрчани Дакел Утешител И Шам Сет в Бонус Декоративна Перница
zoom_in

Вашата Зона Растрчани Дакел Утешител И Шам Сет в Бонус Декоративна Перница

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Љубителите на кучиња Ќе ја сакаат вашата Зона Брзање Дакел 4 компјутер утешител поставени Од Страна На Ад. Вашите деца ќе уживаат во друштвото на овие преслатки кучиња кои ќе додадат забавно И разиграно Божиќно чувство во нивната спална соба. Овој повеќебоен дизајн има некои од вашите омилени младенчиња во супер слатки капи и е нагласен со снегулки и Божиќни Ленти. Измамите (s) обезбедуваат забавен начин да додадете димензија на горниот дел од креветот, додека шарената карирана перница додава декоративен, но удобен додаток за да го комплетирате овој изглед. Се печати на 85 гсм микрофибер со меко чувство. Печатени од најсовремена технологија за дигитално печатење. Нема избледување на бојата во времето и Не Е Потребен Лагер. Добро се совпаѓа со разни непца во боја на килими, завеси и сите други додатоци за спалната соба. Вашата Зона Танцување Dachshunds Одмор Утешител Сет : близнак сет вклучува : Утешител : 66 W x 86 L во, sham : 20w x 26l + 2 во, декоративни перница : 18w x 18l во. Комплетен / кралица сет вклучува : Утешител : 86 W x 86 L in, shams : 20 W x 26l + 2 во секоја, декоративна перница : 18w x 18l во. 100% Микрофибер. Материјали : Печатени микрофибер, шамови со само-прирабница, реверзибилна декоративна перница со затворање на патент и раб на нож . Машина за перење за лесна нега.

Им се допаѓа и на купувачите..