• Ново
Link Depot 10 'USB продолжение кабел
zoom_in

Link Depot 10 'USB продолжение кабел

DEN 1874.40

Износ
check Во продавницата.

Кабелот за продолжување на Link Depot 10 'ја зголемува должината на стандардниот USB кабел. Тоа ги прави стапките на пренесување на податоци со голема брзина до 480 мегабајти во секунда. УСБ-кабелот од машки до женски е завиткан со ултра флексибилна јакна и обликувано олеснување на вирусот за дополнителна издржливост. Компатибилен е и со компјутерите Mac и со компјутер. Кабелот е заштитен со заштитен фолија и плетенка за да понуди трансфери на податоци без мешање. Користете го за да ја зголемите должината на постојните USB -врски за да ги проширите уредите и додатоците подалеку. Link Depot 10 'USB-кабел за продолжување : USB-машко-на-женски. Стапки за пренесување на податоци со голема брзина до 480 Mbps. Ултра флексибилна јакна. Овој 10 'USB -продолжен кабел има обликувана јакна за олеснување на вирусот. Фолија и плетен штит за да се гарантира врска без мешање. Правилна струја на вашиот USB-уред преку напојување со напорна моќност 22awg. Компјутер и Mac компатибилен.

Им се допаѓа и на купувачите..