• Ново
ECCHA52U800MSD U 32gb Конектор За Напојување
zoom_in

ECCHA52U800MSD U 32gb Конектор За Напојување

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики 800 32gb Конектор За Напојување-SKU : DXXXX9069 Emtec Power Connect U800 Wi-Fi 4 IEEE 802.11 n Етернет Безжичен Рутер Искуство Со високи перформанси и сигурна безжична конекција На Интернет и други канцеларии. Одликувајќи Се Со Брза етернет порта за да ја забрзате стапката на пренос до 100 Mb/сек за да ја поврзете вашата жична мрежа. Максимизирајте ја пропусната моќ за помазно и побрзо СТРИМИНГ НА HD видео и пренос на датотеки со користење НА ОПСЕГОТ ISM. За пристапност на уреди со USB-от, рутерот доаѓа со вградена USB порта.

Им се допаѓа и на купувачите..