• Ново
Сет на култури на Wild Skye Junior и Shorts Lounge, 2-парчиња
zoom_in

Сет на култури на Wild Skye Junior и Shorts Lounge, 2-парчиња

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Добијте удобно во сетот со 2 парчиња салон на Wild Skye. Одликувајќи се со култура со шорцеви за да се совпадне, овој сет овој сет е најмекиот начин да останете стилски. Супер симпатична како сет, врвот на културата и шорцевите исто така изгледаат исто толку одлични како што се раздвојуваат! Од пријатни денови во затворен простор до случајни денови надвор од куќата, овој сет е додавање на сè до вашата колекција. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. 2-парчиња сет вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. Врвот : опуштено вклопување; V-врат; стил на пуловер; долги ракави; опсежни манжетни; Исечена силуета; печатење на сите. Шорцеви : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината со влечење; два предни џебови; печатење на сите. 2-парчиња култури и шорцеви салон поставени за помлад од диви Скај.

Им се допаѓа и на купувачите..