• Ново
Без граници на корсети шорцеви
zoom_in

Без граници на корсети шорцеви

DEN 392.00

Износ
check Во продавницата.

Ајде да добиеме трендовски! Ниту една граница на двојно копче корсет Jeanан шорцеви ја ласкаат вашата форма со вклопување на кривата и широк, без јаз на половината. Со класичен дизајн со пет џеб и валани манжетни за лесен изглед, овие панталони од памук-мешавина од памук го комплетираат вашиот ладен изглед на денот со графички мета, врвот на резервоарот или блуза. Исклучиво на. Материјал : 77% памук/21% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 3. одговара : тенок. Подигање и инсејм : високи; 3,25 ”Inseam. Затворање : Затворање со две копчиња со поштенски мува. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Не-јаз на половината; манжетни полите. Корсет тексас на јуниори од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..