• Ново
Графичка маица на музички град јуниори со кратки ракави
zoom_in

Графичка маица на музички град јуниори со кратки ракави

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Сè е за музиката со оваа графичка маица во Нешвил. Супер-мека, со склопување на кривата, оваа маичка додава ритам на колкот на вашиот обичен стил. Поставете го со фланел кога е поладен или облечете го соло со шорцеви и каубојски чизми за тотално кул сончев ден. Материјал : 95% памук/5% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. Графичка маица на музички град јуниори со кратки ракави.

Им се допаѓа и на купувачите..