• Ново
Експо Интил Пипи Монистра Трепки Раб Трим од дворот
zoom_in

Експо Интил Пипи Монистра Трепки Раб Трим од дворот

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Трим За трепки Со Монистра дава илузија на поголема облога со влакна од летање. Вистинската големина на оваа облога е приближно 2" од врвот на gimp до дното на влакното од мушка. Ткаениот gimp мери приближно 1/2" во ширина, а насоките од мушка се приближно 1 1/2 " долго. Оваа облога е класика и поради својата воздушна природа, убаво се користи во абажури, чанти, облека и украс на домот. Експо Интил Пипи Монистра Трепки Раб Трим од дворот.

Им се допаѓа и на купувачите..