• Ново
Erк Карл Многу Гладната Гасеница Елементарна Сцена За Сонце Детска Машина За Перење Тепих, Сино Зелена, 35 x51
zoom_in

Erк Карл Многу Гладната Гасеница Елементарна Сцена За Сонце Детска Машина За Перење Тепих, Сино Зелена, 35 x51

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Направете ги деновите на вашите деца посветли со шарениот килим За Основно Сонце Erк Карл Од Домашната Динамика. Веселиот дизајн на карле, инспириран од неговата најпродавана книга"Многу Гладната Гасеница", оживува со брилијантно сонце насмеано на гасеницата во живописна градинарска сцена. Совршен додаток на секоја детска соба, игротека или училница, тепихот е дамка и машина за перење за лесна нега. Поддршката што не се лизга помага да се задржи тепихот на место за децата да можат безбедно да играат. ВЕСЕЛ И ШАРЕН ДИЗАЈН : килимот За Основно Сонце За децаicк Карл прикажува шарена градинарска сцена со насловен лик од најпродаваната книга На Карл, "Многу Гладната Гасеница" и додава весел допир и мека површина за играње. ТЕПИХ ШТО МОЖЕ ДА СЕ ПЕРЕ ВО МАШИНА : овој тепих за лесна нега може да се пере во машина, така што нема потреба да се грижите за дамки и истури!. ДОБРО ИЗРАБОТЕНА СО ПОДЛОГА ШТО не СЕ ЛИЗГА : Изработена со 100% полиестерски предива во конструкција со моќност, овој издржлив, декоративен тепих е дизајниран да трае. Подлогата од латекс што не се лизга спречува лизгање и лизгање за децата да можат безбедно да играат. ИДЕАЛЕН ЗА ДЕТСКИ СОБИ : Овој шарен дизајн е отпорен на дамки, што го прави идеален за детски спални соби, игротеки и училници. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : Машинско перење на нежен циклус одделно во ладна вода. Не избелувајте. Не пеглајте. Закачете се на суво или суво на воздух рамно.

Им се допаѓа и на купувачите..