• Ново
Принцеза Сече Црн Природен Дијамант Три Камен Прстен во 10к Жолто Злато
zoom_in

Принцеза Сече Црн Природен Дијамант Три Камен Прстен во 10к Жолто Злато

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Оваа Прекрасна Принцеза Исечете Црн Природен Дијамант Три Камен Прстен во 10к Жолто Злато . Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, Свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Метален Тип : ГАРАНТИРАНО 10к Жолто Злато, Автентицирано со Печат од 10к. Тип на дијамант : црн дијамант Со Јасност I2-I3. Облик На Камен : Облик На Принцеза. Тип На Поставување камен : огради и Вкупна Тежина На Карат : 1 Cttw. Метод На Создавање Камен : Природен.

Им се допаѓа и на купувачите..