• Ново
ТВ-штанд на крајбрежната врата на Манор Парк за телевизори до 65
zoom_in

ТВ-штанд на крајбрежната врата на Манор Парк за телевизори до 65

DEN 1984.00

Износ
check Во продавницата.

Создадете воздушна атмосфера во вашата дневна соба или трпезарија со ТВ-штандот на крајбрежната врата на паркот Манор Парк. Заболените врати не само што нудат жива куќа или вибрации на одмор, туку и двојни како што се елегантни влечења за лесно отворање. Ставете филмови и книги на двете прилагодливи полици за совршено вклопување. Центарот, Отворениот коцки ја прави организацијата на компонентите на медиумите едноставна со пристаништето за управување со кабелот што ги одржува каблите недопрени. Направено од MDF дрво и издржлив ламинат отпорен на искривување, ова разноврсно парче е направено да трае како главен во вашиот дом. Користете како вклучена или странична табла за да одговараат на вашите потреби. ТВ-штанд на крајбрежната врата на Манор Парк за телевизори до 65 ", Греј миење : Бризи, стил на фарма. Сиво миење. уредни бродови подготвени за склопување со чекор-по-чекор инструкции. Собрани димензии : 24 "H x 58" L x 15,5 "W. Пакувани димензии : 7" H x 63.5 "L 21.5" W.

Им се допаѓа и на купувачите..