• Ново
Америвуд дома Намар 75 ТВ -штанд со електричен камин вметнување и полици, даб од слонова коска
zoom_in

Америвуд дома Намар 75 ТВ -штанд со електричен камин вметнување и полици, даб од слонова коска

DEN 7679.84

Износ
check Во продавницата.

Бирајте во вашето совршено ниво на пријатно, без оглед на времето, со 75 "ТВ -штанд со електричен камин. Вметнувањето на електрично огниште од 18 години е одличен начин да ја задржите вашата соба (до 400 квадратни метри) топло или Да се ​​создаде совршен амбиент за вечерта. Каминот и ТВ -штандот има многу отворено складирање. 4 полици со прилагодливо полици Чувајте ги вашите компоненти за забава организирани со вградено управување со жицата за да ги одржувате кабелите без затегнување. ТВ -штандот сместува повеќето 75 "ТВ -плочи со рамен панел со максимална тежина од 145 фунти. Направено од ламинирано инженерско дрво, оваа ТВ конзола на камин е и елегантна и достапна. ТВ -штандот се брои рамни во една кутија и бара склопување. Двајца возрасни се Препорачано да се соберат. Откако ќе се соберат, ТВ конзолата мери да биде 67 "W x 19.8 " D x 18.7 "H. Ameriwood Home Namar 75" ТВ -штанд со електричен камини Вметнување и 4 полици, слонова коска дабно во вашето совршено ниво на пријатно, без оглед на времето, со 75 "ТВ -штанд со електрично камин. 18 "Електричен каминим за вметнување на камин има поставки на панелот на допир и ексклузивни алтлафламе, вградени во рефлектори за реален ефект на пламен врз логовите. ТВ конзолата може да издржи до 75" ТВ со рамен панел до 145 фунти. и вметнувањето од огнено оружје се загрева до просторијата од 400 квадратни метри. Конзолата има 4 полици (некои прилагодливи) и вградени во управување со жица. Секоја полица може да задржи до 15 фунти. Собраната тежина на единицата е 95 фунти . ТВ -штандот се испорачува рамно во една кутија и бара склопување. Двајца возрасни се препорачуваат да се соберат. Откако ќе се соберат, ТВ конзолата мери да биде 67 "W x 19,8" D x 18,7 "H . Вклучена е ограничена гаранција 1-годишна.

Им се допаѓа и на купувачите..