• Ново
ВИСОК Сјај ТВ Застане до 75 Со Отворени полици и Фиока, Универзален Кабинет ЗА Складирање ТВ СО Лер Менување Светла
zoom_in

ВИСОК Сјај ТВ Застане до 75 Со Отворени полици и Фиока, Универзален Кабинет ЗА Складирање ТВ СО Лер Менување Светла

DEN 2078.24

Износ
check Во продавницата.

Прави линии и едноставни дизајни, геометриски врати, кабинети со диференцирана висина и задебелени врвови на масата му даваат на производот уште посилно чувство на уникатност. Светлиот ув преден материјал носи низок клуч и луксузен темперамент во вашата дневна соба. Висината е малку пониска од другите тв кабинети, што може да ви донесе подобро искуство кога лежите на софата и гледате филмови. €Функционален Дизајн Q Содржи четири отворени полици за складирање за вашето ДВД или конзоли за игри, фиока што лесно се извлекува и четири ормари за складирање, кои ви се погодни за складирање на некои ситници, далечински управувачи, книги, полначи итн. Ова скриено складирање ќе ја направи дневната соба поуредна. . ●Висококвалитетни Материјали●овој производ е составен од цврст МДФ и честички, кои можат подобро да го поддржат ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР и да ги исполнат вашите очекувања за изглед. Шарките на вратите и слајдовите на фиоките се изградени со висококвалитетен хардвер за да можат да траат подолго без да се скршат по неколку употреби. Со цел да додадете прегледување и забавни карактеристики на овој држач ЗА ТВ, СВЕТЛАТА СО ЛЕД ленти СО 16 бои се фиксираат под горниот дел на масата за да се создадат различни ефекти на осветлување. ЛЕД лентите имаат четири режими за изведување на различни светла, имено режим на градиент, режим на светло за дишење, режим на брзо трепкање и режим на бавно трепкање. Далечински управувач, приемник на сигнал и конвертор на електричен притисок се додатоци за тоа. ①Носивост И Димензии На товарот} овој производ е 67"W x 13,8"D x 16,5"H. овој производ носи вкупно 330 ФУНТИ, 22 ФУНТИ за фиока и 110 ФУНТИ за маса. Известување : 1.Ув површината со висок сјај на овој производ е прикачена со заштитна фолија за ефикасно спречување на гребнатини на производот. По добивањето на стоката, заштитниот филм може да се отстрани пред да се стави во употреба. 2.Овој производ има потреба од целосна инсталација, ако има какви било прашања што сте добредојдени да не контактирате, ние активно ќе го решиме за вас. Капацитет на тежина : 330 фунти. Вградено Осветлување : Да. Дебелина На Врвот на масата : 0,59 инчи. Број На Кабинети : 4.

Им се допаѓа и на купувачите..