• Ново
Дома на Америвуд Гленриџ Толес ТВ штанд за телевизори до 50
zoom_in

Дома на Америвуд Гленриџ Толес ТВ штанд за телевизори до 50

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Поставете ја вашата дневна соба или забавен простор брзо и лесно со ТВ -штандот „Америвуд Дом Гленриџ Толес“. Овој едноставен, но здрав ТВ -штанд може да смести повеќето телевизори ширина до 50 ”или до 60 фунти. Изработено од ламинирана табла за честички, класичната темна еспресо Вудграјн финиш може лесно да се вклопи во постојниот декор. Отвореното полици овозможува соодветна циркулација на воздухот за вашите аудио и видео компоненти и го олеснува приклучувањето на сите ваши уреди. Телевизискиот штанд се испорачува рамни до вашата врата и оди заедно со едноставно заврткајќи ги сите шипки за поддршка на полиците. Не се потребни алатки значи дека можете да ги гледате вашите омилени емисии или спортови во ниеден момент. Откако ќе се соберат, ТВ -штандот мери да биде 22,95 ”H x 76,38” w x 14.41 ”г. Дома на Америвуд Дом Гленриџ Толес ТВ се залага за телевизори до 50 ", Еспресо го постави вашиот нов ТВ -штанд без проблеми со алатките со домашниот дом на Америвуд, Гленриџ Толес, ТВ за ТВ -а до 50" ширина или 60 фунти. Направено од ламинат честички од честички Класичен темно еспресо Вудграјн финиш може лесно да се вклопи во постојниот декор. 4 -те помали полици и поголема долна полица обезбедуваат многу складирање за компонентите. Отвореното полици го олеснува приклучувањето на уредите и обезбедува соодветна циркулација на воздухот. ТВ -штандот се брои рамно на вашата врата и оди заедно со едноставно залепете во сите решетки за поддршка на полиците. ТВ -штандот може да поддржува до 60 фунти. Секоја полица може да има до 40 фунти. Собрани димензии : 22,95 ”H x 76,38” W x 14.41 ” D. Ameriwood Home Gathing Овој производ е ослободен од дефекти и се согласува да го отстрани таков дефект. Оваа гаранција опфаќа една година од денот на првичното купување. Со повеќе од 30 години искуство во мебелот РТА, „Америвуд дома“ нуди широк спектар на дома Производи за мебел за секоја просторија на куќата. Стекнати од Дорел Индустри во 1978 година, „Америвуд Дом“ стана водач на мебелот РТА расте во спална соба, домашна канцеларија, забава, складирање и младински производи.

Им се допаѓа и на купувачите..