• Ново
Мејт Зен Градина Пева Туш Завеса, Водоотпорен, 70 72
zoom_in

Мејт Зен Градина Пева Туш Завеса, Водоотпорен, 70 72

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Додадете релаксирачки полу-егзотичен допир во декорот на вашата бања со Водоотпорна Завеса За Туширање Мајтекс Зен. Карактеристичниот дизајн инспириран од бамбус на завесата ќе донесе смирувачко чувство во вашиот простор. Оваа издржлива завеса за туширање ОД 100% ПЕВА е целосно водоотпорна, без мирис, мека на допир и направена да трае. Чистењето на завесата е едноставно : Само избришете ја со влажна крпа и оставете ја да се исуши. Завесата е со големина од 70 на 72 инчи за да се вклопи во повеќето стандардни области за туширање и кади. Бидејќи завесата е водоотпорна, може да се користи самостојно или во комбинација со дополнителна заштитна постава. Водоотпорна завеса за туширање има смирувачки дизајн на бамбус со цветно зелена боја на бело. 100% пева конструкцијата е без хлорид, мека на допир и нема мирис. Мерки 70 во. х 72 во. за да одговара на стандардна големина када и туш простори. Лесно за чистење : Избришете со влажна крпа за да бидете чисти; висат да се исушат. Куките не се вклучени (се продаваат одделно).

Им се допаѓа и на купувачите..