• Ново
TravelStar UN, целата сезона на гума- 215 70R 98T FITS: Dodge Grand Caravan SE Plus, 2005- Toyota Tacoma Base
zoom_in

TravelStar UN, целата сезона на гума- 215 70R 98T FITS: Dodge Grand Caravan SE Plus, 2005- Toyota Tacoma Base

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Travel Star UN106 е ултра-стилска гума со варолики што обезбедува удобно, тивко возење. Оваа гума од сите сезони изведува одлично и нуди импресивен зафат во услови на кал и снежен пат. 4-те широкопојасни жлебови обезбедуваат извонредна евакуација на вода, отпор на хидропланирање Travel Star UN106 215/70 R15 98 T ГОЛЕМИ ВИДОВИ : 2000-05 Buick Lesabre Custom 2006-07 Dodge Grand Caravan SE 2003-07 Chrysler Town & Country Lx 2003 Toyota Tacoma Base 2002-03 Dodge Grand Caravan El 2004-05 Dodge Caravan SE 2002 Toyota Tacoma DLX 2000 Toyota Tacoma DLX 2006-07 Dodge Caravan SXT 2003 Dodge Caravan Sport 2003 Ford Windstar Sport 2001 Dodge Grand Caravan SE 2001-04 Buick Regal LS 1992-97 Ford Crownia 1977 1987 -97 Mercury Grand Marquis LS 2004 Dodge Grand Caravan SE 1997 Lincoln Town Car Touring Edition 1994-95 Cadillac De Ville Base 1998-99 Ford Windstar 3.0 L 1999-2000 Dodge Grand Caravan LE 2000 Buick Regal LSE 2002 Dodge Caravan Ec 2000-02 Ford Windstar LX и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..