• Ново
Travelstar UN P235 55R 100T патнички гума
zoom_in

Travelstar UN P235 55R 100T патнички гума

DEN 1386.40

Износ
check Во продавницата.

Зимска гума, Hakkapeliitta R3 на Нокијан е дизајниран за употреба на патнички автомобили и им нуди на возачите одличен зафат и ракување со мраз и снег. Travelstar UN33 P235/55 R17 100 T Passenger Tire Fits : 2013 Ford Escape Titanium 2006-09 Buick Lucerne CXL 2006 Cadillac DTS Base 2015-23 Ford Mustang Eco Boost 2011 Buick Lucerne CXL 2000-05 Cadillac De Ville DTS 2007-08 BMW X3 3.0si 2002-03 Ford Crown Victoria LX 2004-05 Ford Crown Victoria LX Sport 2008-09 Cadillac CTS Base 2004-06 BMW X3 2.5i 2009-17 Volkswagen Tiguan Comfortline 2007-09 Cadillac DTS Luxury 2001 Ford Crown Victoria S 2010 Buick Lucerne Cxl Cxl Cxl Cxl Edition 2009- 10 Kia Sportage LX 2003-05 Buick Park Avenue Ultra 2010-11 Cadillac CTS Performance 2013-14 Cadillac CTS Luxury 2004-07 Ford Freestar SEL 2012 Cadillac CTS 3.6 L 2010-11 Cadillac DTS Livery 2004-05 Jaguar XJ8 Base and more - add Вашето возило до нашиот фит -додаток за проверка.

Им се допаѓа и на купувачите..