• Ново
Тојела Кожни чанти рачно насликани велур кожни чанти ретро занает тренд дами чанта дијагонален пакет Ретро кафе портокал
zoom_in

Тојела Кожни чанти рачно насликани велур кожни чанти ретро занает тренд дами чанта дијагонален пакет Ретро кафе портокал

DEN 415.84

Износ
check Во продавницата.

Стил Женски Торба Ткаенина Текстура Кожа Карактеристики Прв слој кравјо кожа. Поставата текстура полиестер торба Облик Вертикален дел Квадратни Торба Моден стил Чанта. Отворен капак патент популарни елементи контраст боја пакет внатрешна структура проект торба, мобилен телефон торба, ламинат патент торба, патент џеб. Број на ремен за рамо двојна големина на коренска торба со средна шема со цврста боја. Стил, ретро стил, метод на обработка, мека површина. Цврстина, делови за подигнување, мека рачка, тип на надворешна торба, внатрешен џеб за лепенка. Боја ретро кафе жолта, ретро црна црвена, ретро црна зелена, ретро црна виолетова, ретро кафе портокалова Тојела Кожни Чанти рачно насликани велур кожни чанти ретро занает тренд дами чанта Дијагонален пакет Ретро кафе портокал.

Им се допаѓа и на купувачите..