• Ново
Торба За шминка Преклоплива Козметичка Кеса Жени Мажи Торби За Складирање Тоалети Организатор За Миење Бањи За Кампување На Отворено-Розова
zoom_in

Торба За шминка Преклоплива Козметичка Кеса Жени Мажи Торби За Складирање Тоалети Организатор За Миење Бањи За Кампување На

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Голем капацитет -4 одделни прегради со патент и отворен заден џеб за лесна организација. За целото семејство Спакувајте ги сите тоалети за мажи, жени и деца. Специјален дизајн-внатрешен главен џеб со еластична лента за држење на шишето исправено; двоен патент за лесен пристап до предмети дури и ако торбата не е целосно отворена; Транспарентна страна за да обезбеди јасен преглед на содржината. Практичен дизајн - може да складира метални куки што не се лизгаат од 360 степени за различни опции за суспензија; двонасочен патент блиску за брз пристап; Рачка и прашка. Материјал : водоотпорна кожа од полиестерска праска, мека на допир; Добар дизајн на лагер кој го одржува обликот на комплетниот пакет и обезбедува добра заштита. Со силни шевови и тешки материјали, може да издржи многу проекти. Повод-Удобен, лесен за носење, совршен за ноќевања, долги патувања, тушеви во теретана и активности на отворено. Пакетот вклучува : 1 x торба - поради различни серии за производство, деталите за производот може да бидат малку поинакви. - Ве молиме дозволете 1-3СМ се разликува поради рачно мерење. (1 инч=2,54 см, 1 см=0,39 инчи). - Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Им се допаѓа и на купувачите..