• Ново
Хедон ХК9253БОНСЛ Еден Тропач Исплаши Топвотер мамка, 1 2
zoom_in

Хедон ХК9253БОНСЛ Еден Тропач Исплаши Топвотер мамка, 1 2

DEN 208.64

Износ
check Во продавницата.

Како што имплицира името, Оној Што Тропа има еден волфрам штракаат содржан во звучната комора што го засилува карактеристичниот"удар" што го произведуваат Еден Тропач. Како што имплицира името, Оној Што Тропа има еден волфрам штракаат содржан во звучната комора што го засилува карактеристичниот"удар" што го произведуваат Еден Тропач. Heddon XK9253 BONSL 4.5 Во Коска/Сребро Еден Тропач Topwater 3/4oz Риболов Мамка. Гласно Тропање Штракаат. Совршено за "Шетање На Кучето".

Им се допаѓа и на купувачите..