• Ново
Контејнер за тонер за отпадоци Konica Minolta WX- 110K принос - За употреба во печатачот Konica Minolta Bizhub, Bizhub 287
zoom_in

Контејнер за тонер за отпадоци Konica Minolta WX- 110K принос - За употреба во печатачот Konica Minolta Bizhub, Bizhub 287

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Ова е оригинална оригинална марка (OEM) Konica Minolta WX-104 (A7 XWWY2) отпад за тонер за тонер 110 K. Без разлика дали е за употреба на домашно печатење или употреба на канцелариски/мал бизнис, овој кертриџ нуди огромна вредност заради приносот на цената/страницата -и сега е достапен. За употреба со печатачот Konica Minolta Bizhub 227, Bizhub 287 печатач. Купете во самодоверба и ја заменува Konica Minolta OEM Toner Disposent Collect Entics Model A7xw0y1, A7 XWWY2, WX-104. Ова е оригинален кертриџ за брендови, произведен од Коника Минолта. Содржи 1 x Konica Minolta OEM Toner Disposent Collect Entics за употреба во печатачот Konica Minolta Bizhub 227, Bizhub 287 печатач. OEM Konica Minolta WX-104 (A7 XWWY2) контејнер за отпад тонер, 110 K принос за употреба во печатачот Konica Minolta Bizhub 227, Bizhub 287 за употреба со печатачот Konica Minolta Bizhub C454. Bizhub C454 E печатач. Bizhub C554 печатач. Bizhub C554 E печатач . Содржи 1 x Konica Minolta OEM Toner кертриџ за употреба во печатачот Konica Minolta Bizhub C454, Bizhub C454 E печатач, Bizhub C554 печатач, Bizhub C554 E печатач.

Им се допаѓа и на купувачите..