• Ново
Шри Шри Татва Гулаб Џал, 100мл-Чиста Розова Вода Магла За Хидрирана, Блескава Кожа-Премиум Тонер И Чистење За Мека, Мазна Кожа-Алкохол, Вештачки Мирис И Пред
zoom_in

Шри Шри Татва Гулаб Џал, 100мл-Чиста Розова Вода Магла За Хидрирана, Блескава Кожа-Премиум Тонер И Чистење За Мека, Мазна Кожа-Алкохол,

DEN 87.52

Износ
check Во продавницата.

Гулаб Џал Е Одличен Начин За Чистење, Хидрирање И Тонирање На Вашата Кожа. Исто Така, Може Да Помогне Во Ублажување На Егзема Или Непријатност Од Розацеа, Подобрување На Вашиот Тен И Минимизирање На Црвенилото На Кожата. Дестилираната Чиста Розова Вода На Шри Шри Татва Гулаб Џал Има Многу Кожа. Ја Одржува Рн Рамнотежата На Кожата И Ја Елиминира Сувоста. Зошто Да Ја Избереме Нашата Гулаб Џал Розова Вода Пред Другите? Нашиот Гулаб Џал Е Преполн Со Комбинација На Природни Состојки. Тој Е Во Согласност Со Сите Стандарди За Безбедност И Квалитет Утврдени Од Министерството За Ајуш, Владата На Индија. Направен Е Со Најчисти Состојки, Обезбедувајќи Највисоки Стандарди За Квалитет И Е Погоден За Употреба. Кажете Ми Како Да Го Користам : Магла Директно На Лицето, А Потоа Нежно Избришете Ја Со Памук Или Испрскајте Ја На Памук, А Потоа Нежно Избришете Го Лицето. Можете Исто Така Да Го Измешате Во Пакет За Лице И Да Го Нанесете На Кожата. За Природен Сјај И Освежувачки Ефект, Користете Го Секое Утро И Навечер. Шри Шри Татва Гулаб Џал, 100мл (Пакување Од 3) - Чиста Розова Вода Магла За Хидрирана, Блескава Кожа-Премиум Тонер И Чистење За Мека, Мазна Кожа-Алкохол, Вештачки Мирис И Пред.

Им се допаѓа и на купувачите..