• Ново
Жакард Р Г С Јак Свила Бои Зелена Етикета Дигитални 2оз
zoom_in

Жакард Р Г С Јак Свила Бои Зелена Етикета Дигитални 2оз

DEN 239.52

Износ
check Во продавницата.

Жакард Зелена Етикета Свилените Бои се вистински бои а не разредени пигменти така што тие не ја зацврстуваат свилата или не го покриваат сјајот тие Се користат За боење на свилена волна сите 20 бои може да се спојат заедно во бесконечен опсег на бои или да се разредат со вода За пастели овие едноставни за употреба бои се лесни нетоксични без мирис не содржат алкохол и може да се мијат рачно или хемиско Чистење може да се постават со помош На Нашиот Концентрат За Боја максимална осветленост Со Поставување На Пареа Зелена етикета свилените бои доаѓаат во шишиња од 2 мл течна боја за нанесување свилено сликарство. Дизајниран да се користи надвор од шишето. 2-шише со течна унца.

Им се допаѓа и на купувачите..