• Ново
А Ц Кондензатор w Гаранција ЗА NISSAN NV NISSAN NV NISSAN NV3500
zoom_in

А Ц Кондензатор w Гаранција ЗА NISSAN NV NISSAN NV NISSAN NV3500

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Пакетот Вклучува 4153 A/C Кондензатор За NISSAN NV1500/2500/3500 x 1item Опистик 4153 A/C Кондензатор ЗА NISSAN NV1500/2500/3500компатибилен : 12-17 NISSAN NV1500 (ВАН)|12-17 NISSAN NV2500 (ВАН)|12-17 нисан Нв3500 (Ван)Л Х Ш х (ИНЧ) : 41.31 х 21.26 х 3.54 оем Дел Број : 92100-1pa0aproduct Имињата се ЗАШТИТЕН ЗНАК на НАВЕДЕНИОТ ПРОИЗВОДИТЕЛ или други сопственици и не се заштитни знаци НА eforcity corp.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ НЕ МОРА ДА ЈА ОДОБРУВА УПОТРЕБАТА НА ОВИЕ ПРОИЗВОДИ. TYC 4153 A/C кондензатор.

Им се допаѓа и на купувачите..