• Ново
Едноставно маргаритка 18 18 загатка риба наутичка декоративна перница во затворен простор
zoom_in

Едноставно маргаритка 18 18 загатка риба наутичка декоративна перница во затворен простор

DEN 672.00

Износ
check Во продавницата.

Со комбинација на смели бои и стил на плажа, ќе ја сакате едноставно Daisy 18 "x 18 " Дасти чад загатка со риба Акцент перница од нашата едрилица, сонце и забавна колекција. Истурете ја оваа перница на стол или кауч за да го оживеете вашиот простор за живеење со крајбрежна вибрација! Ова и сите дизајни од нашата колекција Sail, Sun, & Fun ќе го направат вашиот дом зрачен. Мек вртено полиестер. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Им се допаѓа и на купувачите..