• Ново
Хејзел Техника * * Течна Основа Мат Масло-Контрола Коректор
zoom_in

Хејзел Техника * * Течна Основа Мат Масло-Контрола Коректор

DEN 103.04

Износ
check Во продавницата.

Опис : . * 100% сосема нов висок квалитет!. * Достапни се 8 бои, погодни за сите типови кожа и ги задоволуваат индивидуалните потреби. Без разлика каква боја на кожа сте, секогаш постои коректор кој одговара на вашиот тен, давајќи ви природно и беспрекорно искуство со коректор. * Ефикасно покријте пеги, пигментација и други дамки на лицето, невидливи пори, оставајќи ја кожата мазна и нежна. * Длабока контрола на маслото, регулирање на рамнотежата на водата и маслото на лицето, подобрување на лепливоста на кожата и мрсна. * Лесна текстура и не се чувствуваат тешки, не се чувствуваат тоа е постоење, удобно чувство. * Дури и тонот на кожата, покријте ја темната досадна кожа или жолтиот тон на кожата, осветлете го тонот на кожата, направете ја кожата да изгледа поздраво . * Нанесете непречено, свежо и не мрсно по употреба . . Спецификации : . Тип : Коректор. Тип на кожа : сите типови на кожа. Рок на траење : 3 години. Ефект : Мат. Боја : 8 бои можат да изберат. Придобивка : контрола На Маслото, коректор. Земја/Регион На Производство : Кина. Тип на големина : Целосна големина. Пол : Унисекс. Големина : 3,5*3,5*10см/1.38*1.38*3.93". Вклучен пакет : . 1 х течност За Коректор. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење. 2.Поради различниот дисплеј и различната светлина,сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Достапни се 1,8 бои, погодни за сите типови кожа и ги задоволуваат индивидуалните потреби. Без разлика каква боја на кожа сте, секогаш постои коректор кој одговара на вашиот тен, давајќи ви природно и беспрекорно искуство со коректор. 2.Ефикасно покријте пеги, пигментација и други дамки на лицето, невидливи пори, оставајќи ја кожата мазна и нежна. 3.Длабока контрола на маслото, регулирање на рамнотежата на водата и маслото на лицето, подобрување на лепливоста на кожата и мрсна. 4.Лесна текстура и не се чувствуваат тешки, не се чувствуваат тоа е постоење, удобно чувство. 5.Дури и тонот на кожата, покријте ја темната досадна кожа или жолтиот тон на кожата, осветлете го тонот на кожата, направете ја кожата да изгледа поздраво. 6.Нанесете непречено, свежо и не мрсно по употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..