• Ново
Тврди бонбони прошетка по линијата течен ајлајнер, чипка, 0. мл
zoom_in

Тврди бонбони прошетка по линијата течен ајлајнер, чипка, 0. мл

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Тешкиот бонбони Прошетка по линијата Течниот ајлајнер ви овозможува да нацртате единечен удар со боја на големо влијание што трае цел ден. Течната формула се применува со четка и брзо се суши за да се спречи измама. Лагер, исто така, останува докажано со измама во текот на целиот ден, така што не треба да се грижите за допирите или боите што избледуваат. Апликаторот за врвови на четката за ултра ви овозможува да нацртате тенка или густа линија за прилагодена, прецизна и беспрекорна примена. Едноставно размачкајте ја четката низ капаците и оставете ја лагер да се исуши. Прошетка по линијата е достапна во две драматични завршувања, вклучувајќи цврсти бои со висок интензитет, како и сјајни нијанси. Измешајте ги и совпаѓајте ги боите и завршувањата за уникатни, сопствени погледи на лагер што одговараат на секоја пригода. Тешка чипка на течни ајлајнери . Прошетајте по линијата . 0,13 fl Oz/3,8 ml.

Им се допаѓа и на купувачите..