• Ново
Avia Solid Print Thong Thong Dishing Whiture Wilking Strethy Panty Pack
zoom_in

Avia Solid Print Thong Thong Dishing Whiture Wilking Strethy Panty Pack

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Перформансите гаќички од Авиа ве одржуваат свежи, кул и удобни. Конструиран и од Rayon Spandex и Nlon Spandex Sport Mesh, овие гаќички нудат атлетска удобност за секоја активност. Затегната ткаенина што може да се дише со вас и деталите за грчеви, додаваат убави модни детали. Дишење - ладење - влага за влага, ќе сакате да ја добиете оваа гаќичка во повеќе бои и стилови. Перфориран меш. Миење на рака топло. Не бели. Линија суво. Не пеглајте.

Им се допаѓа и на купувачите..