• Ново
Miabella Women's 4- Carat T.G.W. Кубна цирконија Solitaire Невестински сет во сребро од сребро
zoom_in

Miabella Women's 4- Carat T.G.W. Кубна цирконија Solitaire Невестински сет во сребро од сребро

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Направете ја вашата свадба совршена со овој зачудувачки комплет за невестински пакувања на миабела кубни цирконија. Изработено во бујно сребро сребро и има тркалезна кубна цирконија скапоцен камен (8 х 8мм), изработен во центарот на ангажманот со прстен со 84 кружни кубни цирконија скапоцени камења, изработени на неговиот бенд и исто така се вметнаа на соодветниот свадбен бенд. Овој изглед на кластери ќе создаде драматичен изглед. Полиран на брилијантен сјај, овој гламурозен сет на невестински пакувања сигурно ќе го стопи нејзиното срце. Направете го нејзиното срце да трепнува со овој смел и убав невестински сет. Направено во сребро. 4-3/8 КТ. Т.Г.В. Кубна цирконија. Кубна цирконија сечење : круг. Ширина на опсегот : 4,8мм. Сет за невестински пакувања. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..