• Ново
Свежина гарантирана топлина и јадете шпагети болоња, оз
zoom_in

Свежина гарантирана топлина и јадете шпагети болоња, оз

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Свежината загарантирана топлина едноставно го отстрани капакот, пукајте го во микробранова печка и топлина за да уживате во домашно зготвено јадење за дури три минути. Уживајте во вкусен оброк со одличен вкус на свежина загарантирана топлина и јадете шпагети болоња. Загарантирано е да ви обезбеди вас и на вашето семејство со висококвалитетна свежа храна што ви заштедува време и пари, од кои многу се готват свежи или подготвени во продавници. Погодни решенија со додадена вредност во секоја свежа ставка на искра. Свежина гарантирана топлина и јадете шпагети болоња, 12 мл : вкусни тестенини од шпагети во богато зачинет сос од месо од маринара. Подготвени за загревање и јадење- само извадете го капакот и ставете го во микробранова печка 3-3 1/2 минути. Поддршка за микробранови безбеден. Единечна порција.

Им се допаѓа и на купувачите..