• Ново
Тосканини Автентични италијански Пени Тестенини 16oz Направени Со Премиум Тврда Пченица Направено за 11 Минути
zoom_in

Тосканини Автентични италијански Пени Тестенини 16oz Направени Со Премиум Тврда Пченица Направено за 11 Минути

DEN 38.08

Износ
check Во продавницата.

АВТЕНТИЧНИ ИТАЛИЈАНСКИ ТЕСТЕНИНИ! Произведено од премиум тврда пченица а не брашно како поевтини имитациони тестенини и со исклучителни високи стандарди за квалитет! АВТЕНТИЧНИ ИТАЛИЈАНСКИ ТЕСТЕНИНИ-Направени Со Премиум Тврда Пченица. ЛЕСНО ГОТВЕЊЕ-Направено за 11-14 Минути. ВРВЕН КВАЛИТЕТ - Прави Одлично Автентично Јадење Со Тестенини За Дегустација, Особено кога се Користи со Нашите Премиум Производи од Домати. НИШТО ВЕШТАЧКО - Без Вештачки Вкусови или Состојки. Сертифициран Кошер, Јошон.

Им се допаѓа и на купувачите..