• Ново
Ново Овошје Декоративни Светла Лето Свеж Лимон Лубеница Јагода Банана Грозје Стринг Светла Фото Реквизит Светла
zoom_in

Ново Овошје Декоративни Светла Лето Свеж Лимон Лубеница Јагода Банана Грозје Стринг Светла Фото Реквизит Светла

DEN 303.84

Износ
check Во продавницата.

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Ново Овошје Декоративни Светла Лето Свеж Лимон Лубеница Јагода Банана Грозје Стринг Светла Фото Реквизит Светла 10 Светилкикарактеристики : Донесете Лето Во Вашиот Простор : а на летна свежина во секоја просторија со нашата нова овошна украсна светлосна низа. Одликувајќи се со шармантен дизајн на лимон, лубеница, јагода, банана, грозје и многу повеќе, тој е совршен за подобрување на вашиот домашен декор.Разновиден Фото Реквизит : Осветлете ја вашата храна за социјални медиуми со овие прекрасни светла во форма на овошје! Идеален како фото реквизит за селфи, портрети и групни фотографии, нашата лесна низа ќе донесе забава и разиграна на вашите онлајн слики.Батерии И Лесни За Инсталирање : нема потреба од електрични приклучоци или комплицирани жици! НАШАТА ЛЕД светлосна низа работи со користење на 2 bat батерии (не се вклучени) и се одликува со едноставно Вклучување/Исклучување за моментална контрола. Закачете го каде сакате и уживајте во блескавиот ефект!, Издржлив и : Изработен од висококвалитетни и материјали, НАШАТА ЛЕД светлосна низа е издржлива, топлина - и да се користи околу децата и . Исто така е лесен за одржување и чистење, што го прави одлична инвестиција на долг рок.Совршен За Секоја Пригода : НАШАТА ЛЕД светлосна низа е идеална за секоја пригода, од внатрешни или надворешни забави, свадби, родендени, празници, до секојдневни и вечери. Создадете пријатна и шармантна што ќе ги направи вашите гости и ќе направи незаборавни спомени.Ново Овошје Декоративни Светла Лето Свеж Лимон Лубеница Јагода Банана Грозје Стринг Светла Фото Реквизит Светла 10 Светла Батериите Не се вклучени во пакетотматеријал : Абсколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!(Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Содржина на пакетот : 1 парчиња светлосна низа. лесен пост. Декорација Стринг Светлина. Внатрешни Стринг Светла;Светла На Отворено;Мини Светла;Внатрешни Светла;Јасна Низа;Светлосна Низа;Мини Стринг Светла;. Ново Овошје Декоративни Светла Лето Свеж Лимон Лубеница Јагода Банана Грозје Стринг Светла Фото Реквизит Светла 10 Светла.

Им се допаѓа и на купувачите..