• Ново
Празник Партија Декоративни Стол Покритие Лак Назад Цвет Еластична Завој Секвен Завој
zoom_in

Празник Партија Декоративни Стол Покритие Лак Назад Цвет Еластична Завој Секвен Завој

DEN 1396.00

Износ
check Во продавницата.

Празник Партија Декоративен Стол Покритие Лак Назад Цвет Еластична Завој Секвенци Завојкарактеристики : големина бројките со сите големини се однесуваат на големината на чаршавот, а не на големината на масата. Ве молиме проверете јасно пред да поставите нарачка.Ве молиме проверете ја нашата големина слики еднобојните чаршафи со дезен се одлични за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, танци, изложби, банкети и прослави. Прекрасен чаршав со златна шема го прави вашиот настан искри и гарантира дека вашата забава е поелегантна и пенлива. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО-ние Сме посветени на задоволството на клиентите, поради што го поддржуваме вашето купување со 30-дневна гаранција за враќање на парите. Ако поради некоја причина нашиот производ не ги исполнува вашите стандарди, само испратете ни порака и изборот ќе биде ваш.Чаршафите со цврсти бои се одлични за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, танци, изложби, банкети и прослави. Чаршафите со цврсти бои се одлични за свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, танци, изложби, банкети и прослави.100% сосема нов висок квалитет на количина : 1 парче боја : Колорматеријал : полиестердимензии : вкупен дијаметар 34 х 13 см/13,4 х 5,1 во она што го добивате : 1 парче ремен За грб На седиштето Сосема нов и издржлив.

Им се допаѓа и на купувачите..