• Ново
Ournourneуни колекција женски зеера тркалезни пети високи пумпи за стилито
zoom_in

Ournourneуни колекција женски зеера тркалезни пети високи пумпи за стилито

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Чекор во шик стил со кросоверски пумпи од колекцијата на ournouree. Овие пумпи со тркалезни пети имаат меки велур на велур со затворени потпетици и стилска лента за кросовер на вампирите. Skinny Stiletto High Heales создава ласкава силуета во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Им се допаѓа и на купувачите..