• Ново
Circенски циркус од Сем Еделман Табита, Стилето-потпетици
zoom_in

Circенски циркус од Сем Еделман Табита, Стилето-потпетици

DEN 591.20

Износ
check Во продавницата.

Стилето на табита на глуждот е стилски, но доволно едноставен за носење со која било облека во канцеларијата или надвор од градот. Оваа пумпа со средна висина е совршена за да се облече каква било облека. Стилето на глуждот е стилски, но доволно едноставно за да се носи со која било облека. Оваа пумпа со средна висина е совршена за да се облече каква било облека. Може да се спари со какви било облеки во канцеларијата или надвор од градот.

Им се допаѓа и на купувачите..