• Ново
Вакуум без безжичен стап на Tineco C - сопствена серија, сина со мини четка за напојување
zoom_in

Вакуум без безжичен стап на Tineco C - сопствена серија, сина со мини четка за напојување

DEN 1906.56

Износ
check Во продавницата.

Останете на врвот на хаосите каде и да се случат за време на вашиот напорен ден со тоа што ќе го задржите вашиот вакуум без безжичен стап. Овој вакуум на стап ја поедноставува вашата дневна рутина со обезбедување на моќно вшмукување каде што е најпотребно. Совршено за брзо расчистување, вашиот C1 може да оди беспрекорно од тврди површини до килими во областа. Благодарение на неговиот удобен, лесен дизајн и брза конверзија во рака на рака, оваа моќна машина за чистење е сè што треба да се грижите за вашиот простор без кавга на кабелот! Фокусирајте се на најважните работи со вакуум на кое целото семејство може да се потпира. Вклучува функционални додатоци, напредна филтрација, можности за конверзија на рака, LED осветлување за лесно чистење и режим на континуирана моќност, така да го забрзате чистењето. Повлечете го активирањето на рачката за поттикнување на вшмукување или поставете го заклучувањето на активирањето за да го забрзате процесот на чистење кога брзате. + Вклучува мини прицврстување на четката за напојување што силно чисти фино прашина и остатоци и е совршена за употреба на тапацир, душеци и вградена нечистотија во ткаенина! Безжичен дизајн : Нема жици да се завиткаат или да се заплеткаат со C1. И во режимот Stick VAC и рачното рачно, можете брзо да го зграпчите и да го однесете право на хаос. Нудејќи до 25 минути време на трчање, овој вакуум гарантира дека можете да продолжите да се движите сè додека сите ваши површини не изгледаат бесмислено. Додатоци за чистење на автомобили и домови исто така : Алатката за пукнатина и алатката за прашина 2-во-1 вклучена со C1 го прави ова разноврсна алатка за чистење за нечистотија и остатоци каде било. Длабокото чистење на каучот или прецизно чистење во тесни простори на тешко достапно не било лесно. Лесен и прилагодлив за чистење низ вашиот дом : Чувајте тврдо дрво, винил, тепих со низок куп и други видови чистач на подови со моќно вшмукување на овој лесен вакуум. Нема потреба да се залепите околу тешкиот вакуум со целосна големина за да исчистите тесни агли, трошки од таблети и случајни излевања . Конверзија на рачен праз : Разменете во режимот на празнење на рацете за да ги искористите вклучените додатоци. Чистењето на површините над подот е полесно од кога било, насочувајќи ја вашата дневна рутина. Подобрување на квалитетот на воздухот во затворен простор со фаќање дури и на најдобрата прашина : Напредната филтрација фаќа до 99,7% од прашината и алергени. Редовно празнење може да го подобри вашиот квалитет на воздухот во затворен простор и да ги одржува вашите подови и површини да изгледаат најдобро. Мини четка за напојување : Моторизирана лента за четки, концентрирана во помала глава за да се отстрани тврдоглавата нечистотија од душеци, тапацир и скали.

Им се допаѓа и на купувачите..