• Ново
Компанијата Бринли Ко.
zoom_in

Компанијата Бринли Ко.

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Чекор во елегантен стил со широки ширина на станови од Бринли Ко. Овие чевли се карактеризираат со сјајни горе со близок дизајн на стапалата и зашилен стил на пети. Еластична еластична совршена создава дизајн што не се лизга. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..