• Ново
Лимбсавер Лс Хантер Лајт Стабилизатор Моси Даб Земја Во
zoom_in

Лимбсавер Лс Хантер Лајт Стабилизатор Моси Даб Земја Во

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Лесен стабилизатор преполн со честички што ги амортизираат вибрациите за да го отсечат ударот од рацете. Вклучува вибрации амортизација широкопојасен јазол. Тежи само 3,5 мл.Карактеристики : лесни;честички за амортизација на вибрации за отсекување на ударот на рацете;Вклучува амортизација На Вибрации Широкопојасен Јазол Екстремитет ЛС Хантер Лајт Стабилизатор, Мов Даб Земја, 7" : Од доверливото име На Екстремитетите. Лесен. Честички за амортизација на вибрациите за отсекување на ударот од рацете. Вклучува вибрации амортизација широкопојасен јазол.

Им се допаѓа и на купувачите..