• Ново
Стерлинг сребрен родиум позлатен бел кубен цирконија кластер, сет на обетки од круг и обетки
zoom_in

Стерлинг сребрен родиум позлатен бел кубен цирконија кластер, сет на обетки од круг и обетки

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој зачудувачки сет на обетки од сребро обетки има парови на пенливи кубни цирконија, запишани кружни столпчиња и столпчиња за кластери, и пар брилијантни кружни кубни цирконија столпчиња. Стерлинг сребрена родиум позлатена бела кубна цирконија со 3 парчиња кластер, збирки на кружни и обетки.

Им се допаѓа и на купувачите..