• Ново
Кт Облик На Срце Црвена Создадена Рубин Капка Обетки Во Сребро
zoom_in

Кт Облик На Срце Црвена Создадена Рубин Капка Обетки Во Сребро

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Нагласете го вашиот изглед со овие обетки од Рубин создадени Од Сребро. Овие обетки од Црвен Рубин се соодветни за специјални прилики или во секое време кога сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со кластерска поставка, Овие Обетки Од Рубин во форма на срце се деликатно изработени во Сребро. Среброто Од 925 со завршна обработка на родиум, нуди безвременски изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата. Овие капки обетки за жени прават прекрасен подарок. 2 Кт Облик На Срце Црвена Создадена Рубин Капка Обетки Во Сребро сребро 2.00 кт Вкупна тежина Рубин. Обликот На срцето Создаде Руби. Капка обетки поставени во 925 Сребро. Црвена боја скапоцен камен. Јули раѓање камен. Скапоцените камења се 6 х 6мм со кластерска поставка. Обетките вклучуваат подлоги и кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Им се допаѓа и на купувачите..