• Ново
Антологија на исцрпеност - PlayStation 2
zoom_in

Антологија на исцрпеност - PlayStation 2

DEN 4088.80

Износ
check Во продавницата.

Раси Модис Фејтрирајќи 9 различни режими на трка, вклучувајќи - единечна трка, турнир, елиминатор на скутот, запален скут, пат, пат бес и повеќе . Начините да се разгори само да се фрли претпазливост на ветрот во режимот на манијак - пулверизирајте го. Интернет режимите вклучуваат варијации на режим на несреќа, единечна трка, бес на патот и повеќе . Не станува збор за затајување на сообраќајот, туку станува збор за израмнување со какви било средства за неопходни средства . RAM RIVAL преку бариерата на влезот на кратенката за да го отклучите и да ги избричите тие скапоцени секунди од времето на вашата трка.

Им се допаѓа и на купувачите..