• Ново
Филаделфија Орли - Постери за wallидови на кациги, 14.725 22.375 Рамка
zoom_in

Филаделфија Орли - Постери за wallидови на кациги, 14.725 22.375 Рамка

DEN 768.00

Износ
check Во продавницата.

Овој трендови меѓународни НФЛ Филаделфија Орли - Постери за капење 20 wallидови е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL Philadelphia Eagles - Постери за капење 20 wallидни постери : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Им се допаѓа и на купувачите..