• Ново
Денвер Нагетс - Постери за wallидови за кошарка за капење, 22.375 34
zoom_in

Денвер Нагетс - Постери за wallидови за кошарка за капење, 22.375 34

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој трендови меѓународни НБА Денвер Нугетс - Постери за дри за капење 21 wallид е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International Nba Denver Nuggets - Drip Basketball 21 wallид постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Им се допаѓа и на купувачите..