• Ново
Пушка од младинска пушка од штала, голема
zoom_in

Пушка од младинска пушка од штала, голема

DEN 2928.00

Износ
check Во продавницата.

Верувајте во штала со седло за да ви донесат производи со висок квалитет секој пат. Пушка од младинска пушка од штала, голема : Топ жито од 4 до 5 мл, кожа со единечни џебови. Залепен во месинг патент, стринг фронт. Достапно во разновидни бои на тонот на земјата. Можеби не е исто како и на сликата. Голем, 37 „аутсам, 20“ бутина.

Им се допаѓа и на купувачите..