• Ново
Значи, авантурата започнува со персонализирана матура Suncatcher
zoom_in

Значи, авантурата започнува со персонализирана матура Suncatcher

DEN 326.24

Износ
check Во продавницата.

Дајте му на дипломираниот чувар што ќе го богатуваат за наредните години. Ја карактеризира фразата "така што авантурата започнува ". Нашиот прекрасен фаќач на сонце е персонализиран со име и година. Персонализацијата е врежана за прекрасен изглед. Персонализирајте со име до 10 карактери и една година. Мерки 2,75 "x 3,75". Вклучува златна лента за виси. Завртено стакло.

Им се допаѓа и на купувачите..